Huncalife Kazanç
İLETİŞİM /0532 170 24 46

Huncalife Volkan Şampuan

Doğanın Eşsiz Elementlerinden Saçlarınız ve Saç Derisi İçin Temel Bakım. Yeni Huncalife Nature Element Serisi Özel KİL İçerikli Bileşeni ile 7 Farklı Etkiyi Birarada Sunuyor. Doğadan Gelen bu mucize ile Saçlarınız Bütünsel Bir Güzelliğe Kavuşuyor.

Silikon,Paraben, Parafin içermez.
Ürün Kullanımı

Saç sıklığınıza göre yeterli miktarda ürünü alınız. Su ile ıslattığınız saçlarınıza dökünüz. Parmak uçlarıyla, saç derisine masaj yaparak uygulayıp, ardından durulayınız. İstenilen sıklıkta uygulanabilir.

İçeriğindeki Kilin Saça Olan Faydaları

Kil fazlaca absorbe etme özelliği gösterdiği için saçlarınıza kuruluk ya da nemi kaybolmuş hissi vermeden derinlemesine temizlenmesini sağlar.
Saçlarınızın kuruluk sebebiyle elektriklenmesinden ve dolaşıp karışmasından sıkıldıysanız kil tam size göre!
Mevsim geçişlerindeki iklimsel değişimler saçları da etkiler ve saçlarınız kimi zaman olduğundan daha fazla nemini kaybetmiş olur. Böyle zamanlarda ekstra onarım isteyen saçlara en iyi çözümlerden birisi kilin besleyici ve nemlendirici özellikleri ile bakım yapmaktır .
Kil minerallerinin saça faydaları: Kilin içindeki kalsiyum , potasyum ve sodyum miktarı fazladır, Bu mineraller saçların sağlıklı ve hızlı uzamasına ve derinlemesine bakım için yardımcı olur.
Huncalife Volkan Şampuanı (Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin)

Özel Kil: Saç ve Saç Derinizin Derinlemesine Temizliğini Sağlar, Arındırır.
Volkan suyu:Kaynağı Fransa’daki volkandan elde edilen mineralli su içeriği ile saçlarınızın kuvvetlenmesini destekler.
Güçlendirici Bakım: Volkan Şampuanı Dolgunluk sağlamaya yardımcı olur.

 

Bir Cevap Yazın